fbpx
Close

Rahvaliiga I divisjonis läksid liidergrupi tiimid vastakuti, Enden kerkis kõigi aegade edetabelisse

-Henri Enden | Foto: Siim Semiskar

-Henri Enden | Foto: Siim Semiskar

Optibet Rahvaliiga Põhja regiooni Regular sarjas on põhihooaeg liikumas vääramatu jõuga kulminatsiooni suunas, kui enamus meeskondadel on jäänud pidada veel 3-4 kohtumist. Viimase nädala jooksul on omavahel vastamisi läinud mitmed tabeli esiotsatiimid ning ühes sellises matšis sündis ka üks Rahvaliiga kõigi aegade top10 tabeli väärne sooritus.

I divisjonis on ainuliidrina jätkamas A4 Haldus (12-1), kes kogunud 12 võitu ja vaid ühe kaotuse. Väga põhimõttelise kohtumise pidasid maha tabeli kaks järgmist tiimi, kui IBIS Tallinn/Hausers (11-2) alistas pühapäeval võõrsil BC Tormi (10-2) 75:53 (15:14, 22:11, 17:9, 21:19). Võitjate poolel viskasid neli mängumeest kahekohalise punktisumma, kui Anton Batanov tõi 24, Ott Jõgi 14, Karl Ingemar Viilver 13 ja Rene Rooneem 11 silma. BC Tormi kasuks tõi Jarek Vask 12 punkti.

Eelmisel nädalal toimus olulise kaaluga matš ka tabelis järgmiste kohtade nimel heitlevate tiimide osavõtul, kui Jokker/Europcar (8-4) sai võõrsil 77:73 (24:23, 18:22, 26:18, 9:10) jagu Mediq Eestist (9-4). Võitjate edukaimaks kerkis koguni 8 kolmepunktiviset sopsanud Henri Enden, kelle arvele kogunes 27 silma. Alvar Suun ja Henrik Ehte lisasid kumbki 12 ning Martin Lang 10 punkti. Kaotajate särgis viskas Peedu Tammistu 17, Reido Sepp 16, Kristo Jürgenson 15, Taavi Toomla 11 ja Kaido Heero 10 silma.

Henri Endeni 8 kolmese mäng tõstis mehe juba kolmanda samaväärse sooritusega Optibet Rahvaliiga kõigi aegade edetabelisse. Temast rohkem on liiga lühikese ajaloo jooksul seni ühes mängus kolmeseid suutnud tabada vaid Risto Lunts (10) ning Martin Ressar ja Martin Pingin (mõlemad 9).

I divisjoni liigatabelis on nende ridade kirjutamise hetkel võiduprotsendiga rohkem kui 50% veel vaid üks tiim – Rehpol/Palliklubi. Kaks tiimi on täpselt 50% peal – A Le Coq ja Play Arena/Altius.

TULEMUSED ja LIIGATABEL

* Kogu tabeli vaatamiseks kliki pildil.

Optibet Rahvaliiga Põhja regioon koosneb hooajal 2019/20 Weekend ja Regular sarjadest. Weekendi näol on tegemist mugavusformaadiga, kus mängud toimuvad nädalavahetuseti TTÜ spordihoones ning meeskondadel on kogu mängudeks vajalik ära korraldatud. Regular sarjas korraldavad võistkonnad oma kodumänge ise. Mõlemad sarjad on veel omakorda jagatud kaheks tugevusgrupiks ehk I ja II divisjoniks.


Rahvaliiga nimitoetajaks on teist hooaega järjest Optibet, ametlikuks joogipartneriks A Le Coq, varustuspartneriks FIFAA (läbi Spaldingu kaubamärgi) ning auhinnalauda on lubanud täita Kuulsaal, Fit 360, Mediq24.ee, Maremark ja Tarbatu Tervisepark.

Tarbatu Tervisepargi näol on tegemist ka Optibet Rahvaliiga ametliku tervisepartneriga, kus kõigil liigas mängivatel palluritel on läbi hooaja kõik teenused (k.a. spordimassaaž) 20% odavamad! Kui juba enne hooaega on vaja oma muredele lahendust leida, siis tasub Tarbatu Tervisepargiga ühendust võtta meiliaadressil nele@tervisepark.ee või broneerida aeg nende veebilehel.

Optibet Rahvaliiga kohta saab lisainfot ja küsimused võib esitada meiliaadressil info@rahvaliiga.ee.

scroll to top