fbpx
Close

Rahvaliiga novembri parimateks valiti võimsas hoos punktikütt ja valusa käega snaiper

-Meelis Teär ja Herki Rank | Fotod: Siim Semiskar

-Meelis Teär ja Herki Rank | Fotod: Siim Semiskar

Optibet Rahvaliigas on hooaeg jätkunud kõikides sarjades põnevalt ning esile on kerkinud suur hulk väga heal tasemel harrastuskorvpallureid. Liiga korraldajad valisid nende seast novembri kõige silmapaistvamateks mängijateks kaks meest, kes Rahvaliigas teevad edukalt kaasa teist hooaega.

Novembri silmapaistvamad mängijad Optibet Rahvaliigas on Herki Rank ja Meelis Teär! Herkile ja Meelisele panevad auhinnad välja Rahvaliiga ametlik tervisepartner Tarbatu Tervisepark ning Fit360.

Herki Rank mängib sel hooajal Mediq Eesti meeskonnas nii Weekend kui Regular sarjas ning on mõlemal pool alustanud resultatiivselt. Weekendis on 32-aastane suur äär seni viie kohtumisega kirja saanud keskmiselt 23,2 punkti ja Regularis 15,8 silma. November oli Herki jaoks äärmiselt edukas, kui kahe sarja peale võitis ta koos meeskonnakaaslastega kõik peetud kohtumised. Tipphetkedeks olid Keila Korvpallikooli vastu visatud 44, Kontsertlavad.ee vastu kogutud 34 ja Aexpo mängus toodud 31 punkti. Sinna saab lisada veel ühe 28 punkti mängu ja ühe “vaid” 13 silmalise esituse.

Väga korraliku novembri tegi ka Weekendis Ehtoni tiimis ja Regularis KK Viimsi särgis palliv 39-aastane täpsuskütt Meelis Teär. Ehtoni eest oli mehe novembri tipphetkeks 9 tabatud kolmesega mäng Park Minigolfi vastu, kus ta kogus lõpuks 29 silma. Võidumängus eelmise aasta meistri KK Pelgulinna vastu tabas Teär viis kaugviset ja tõi 15 punkti ning Audentesele pommitas samuti viis kolmest ja kokku 17 silma. KK Viimsi eest on mehel möödunud kuust ette näidata üks nelja kaugviske ja 17 punkti esitus.

Optibet Rahvaliiga valib kord kuus kaks silmapaistvat mängijat, kellele paneb auhinnad välja Tarbatu Tervisepark ja Fit360. Tarbatu Tervisepark annab nomineeritud mängijale ühe korra kinkekaardi ning Fit360 varustab taastumiseks vajalike toidulisanditega. Silmapaistvate mängijate valiku teeb Optibet Rahvaliiga korraldusmeeskond, püüdes võtta arvesse mitte ainult visatud punkte, vaid võimalikult palju ka teisi erinevaid faktoreid.

scroll to top