fbpx
Close

Kas tead, kui suur on Alar Varraku võiduprotsent VTB Ühisliigas?

-Alar Varrak | Foto: Siim Semiskar

-Alar Varrak | Foto: Siim Semiskar

Korvpallipodcastis “Möödavise” käis sel korral külas treener Alar Varrak, kes hetkel taas vaba mees, kuna sai hiljuti ametist priiks Venemaa esiliigaklubist Jekaterinburgi Ural.

TeamShield’i küsimusmängus naaseme aega, kus Varrak oli pikalt BC Kalev/Cramo peatreener ning vedas meie esiklubi VTB Ühisliigas. Küsime: Mis on Alar Varraku karjääri võiduprotsent peatreenerina VTB Ühisliigas?

Vihjeks võib öelda, et Varrakule endale tuli võiduprotsent positiivse ülletusena, kuna ta peast arvas seda olevat 5-6% väiksema. Võrdluseks, Varraku eelkäijad Kalev/Cramo eesotsas Nenad Vucinic ja Aivar Kuusmaa jäid vastavalt 0% ja 12,5% peale.

Vastused saab saata meiliaadressile info@korvpall24.ee või Korvpall24.ee Facebooki lehe sõnumitesse.

Saatekülalise abiga sai loositud ka eelmise saate küsimusele õigesti vastanud inimeste hulgast õnnelik võitja, kelleks osutus Kristi. Selleks, et auhind kätte saada, tuleb pilk peale visata TeamShield.com Facebooki lehele ja hakata seda jälgima. Seejärel peab ühendust võtma PVK Tradinguga (info@pvktrading.eu), kirjutades, millises suuruses särki endale soovid ja millise nime selja peale lased kirjutada.

Kuula saadet (küsimusmäng alates 38.56):

scroll to top