fbpx
Close

Rahvaliiga oktoobri MVP auhind läks jagamisele kahe punktiküti vahel

-Kristofer Kurvits ja Kuldar Häätarõ | Foto: Optibet Rahvaliiga

Optibet Rahvaliiga Põhja regiooni oktoobri MVP tiitlile oli kaks võrdväärset kandidaadi, kelle vahel oli väga raske valikut teha. Seega otsustas liiga toimkond valida nii Kristofer Kurvitsa kui Kuldar Häätarõ möödunud kuu parimateks mängijateks. 

Mõlemad pallurid osalesid möödunud kuul kahes mängus, Paldiski KK/Willenbrok ridades toimetav Kuldar Häätarõ kogus keskmiselt 29 punkti ning West Tallinna meeskonda esindav Kristofer Kurvitsi vastav näitaja oli 28,5 punkti mängus.

Tasub mainimist, et Häätarõ on Rahvaliiga ajaloo ühes mängus visatud punktide rekordiomanik, mees sai 2020 aasta veebruaris Cumulus Consulting tiimi vastu toimunud mängus oma kontosse kirja koguni 51 punkti! Liiga toimkond õnnitleb mängijaid ja annab lähiajal MVP-dele üle nende auhinnad.

Regular formaadis on alagrupimängud täies hoos ning viis meeskonda pole veel kaotusekibedust tundnud. Samas võiduarve on avamata koguni seitsmel meeskonnal. Neli võitu on kaotuseta tiimidest kirjas KK Viimsil ning Altius/Play Arena, Wildix/Esecom, TSA Kalev, Nordauto ja Alexela/Mediq Eesti on saanud kirja kolm võitu.

scroll to top