fbpx
Close

INTERVJUU | Hispaanias “kollidega” võitlusesse asunud Rait Tammet otsib oma kohta

-Rait Tammet (#20) ja Alginet' korvpallimeeskond | Foto: Club Basquet Alginet Facebook

Eelmisel hooajal Kadrina Karude meeskonnas Saku I liiga üheks võimsamaks keskmängijaks kerkinud 25-aastane ja 205 cm pikkune Rait Tammet sai sel hooajal teoks teha oma ühe unistuse, kui siirdus mängima Hispaania tugevuselt kolmanda liiga klubisse Alginet. Praeguseks tiimist juba lahkunud Tammet kogus nelja mänguga tiimi eest LEB Silver sarjas nelja kohtumisega keskmiselt 18,7 minutiga 3,3 punkti, 4,3 lauapalli ja 0,7 kulpi.

Korvpall24 portaal võttis varem Eestis nii Pärnu Sadama kui ka TalTechiga kõrgliigataset tunda saanud Tammetiga ühendust ning uurisime, kuidas meie mehel hooaja algus kulgenud on. Juhtus aga nii, et vahetult enne intervjuu avaldamist läksid Tammeti ja Alginet’ klubi teed lahku. Seega on järgnevas intervjuus kaks osa, esimene pool on küsimused ja vastused, kui Tammet oli veel Aginet’ mängija ning teine osa, kui mängumees oli tiimist värskelt lahkunud ja uut klubi otsimas.

Kui alustasime intervjuud Tammetiga Hispaania ilmast, siis lõpuks jõudsime ära rääkida paljud teemad, alates tema välismaale siirdumise tagamaadest, Alginet’ klubi marulistest fännidest kuni LEB Silveri liigasüsteemini. Õnneks klubi taustajõududes olid olemas inimesed, kes suutsid inglise keeles kolme leegionäriga suhelda, aga Tammeti sõnul proovis ta tiimikaaslastes juurutada harjumust kaitses omavahel suhelda. Kasvõi hispaania keeles, aga rääkima peab! Intervjuu lõpus räägime Tammetiga, mis temast nüüd edasi saab.

scroll to top