fbpx
Close

Rahvas on rääkinud! Kellel NCAA debütantidest on algaval hooajal kõige suurem võimalus eduks?

Fotod: Siim Semiskar 4x, Kaunase Žalgiris ja Jessie Adell Rogers/Liberty University

Fotod: Siim Semiskar 4x, Kaunase Žalgiris ja Jessie Adell Rogers/Liberty University

Kui kõik läheb plaanipäraselt, siis teeb uuel hooajal USA üliõpilasliigas NCAA oma debüüdi vähemalt kuus Eesti noor(mees)korvpallurit. Korvpall24.ee portaal korraldas Facebooki grupis Korvpalligrupp rahvaküsitluse, kus uuriti arvamust, kes kuuest tagamängijast võiks teha kõige edukama esimese ülikoolihooaja.

Nagu üks hääletuse alla kirjutanud grupiliige kommenteeris, siis loomulikult on selle küsimuse jaoks veel veidi vara, kuna ülikoolihooaja alguseni on aega suures plaanis pool aastat. Aga indikatsiooni rahva arvamusest saame siiski kätte ja see on seda väärtuslikum, et hääletajate hulgas on ka hulk asjatundlikke korvpallureid, sealhulgas mitmed kõnealused noormehed ise.

Küsitluse tulemus nende ridade kirjutamise hetkel oli:

1. Kerr Kriisa (Arizona) 165 häält
2. Leemet Böckler (Saint Mary’s) 36
3. Ran Andre Pehka (UC Davis) 23
4. Marten Maide (Liberty) 17.
5. Mark-Andreas Jaakson (Southern Miss) 11
6. Indrek Sunelik (Arkansas State) 8

Nagu näha, siis kõige rohkem hinnatakse Kerr Kriisa võimalusi kohe esimesel hooajal läbi lüüa. Samas, nagu ka üks kommenteerija küsitluse all mainis, siis Kriisal saab see ilmselt olema väga keeruline, kuna Arizona ülikool on väga kõrge tasemega.

Huvitav oli jälgida ka, kuidas mängumehed ise hääli andsid. Näiteks Ran Andre Pehka hääl läks heale sõbrale Leemet Böcklerile, omakorda Böckler andis hääle Pehkale. Indrek Sunelik pani hääle Marten Maidele ning sai Maidelt hääle ka vastu. Kerr Kriisa hääl läks aga Mark-Andreas Jaaksonile.

Mine Korvpalligruppi SIIT.

scroll to top