Rait-Riivo Laane oli Ethnikose kaotusmängus paremuselt teine punktitooja

-Rait-Riivo Laane | Foto: Ethnikos Piraeus BC Facebook

Kreeka korvpalli esiliigas lõppes Rait-Riivo Laane koduklubi Ethnikose kolmemänguline võiduseeria, kui võõrsil tunnistati Iraklise 89:83 paremust.

Võõrustajad olid avaveerandil 26:20 paremad ja sama suure eduseisuga mindi ka poolajale. Neljanda veerandaja alguseks oli vahe paisunud kaheksapunktiliseks ja kuigi Ethnikos suutis kaks silma tagasi mängida, teeniti siiski valus kaotus.

34 minutit platsil viibinud Rait-Riivo Laane viskas Ethnikose kasuks 14 punkti (vabavisked 3/3, kahesed 4/6, kolmesed 1/6). Tema arvele jäi ka 6 korvisöötu, 3 lauapalli, üks isiklik viga ja 2 pallikaotust.

Võitjate parim oli Dimitris Haritopoulos 20 punkti ja 10 lauapalliga, 19 silma lisas Kostas Kakaroudis. Külaliste resultatiivseimana viskas Kostas Machairas 20 punkti, kes kogus ka 15 lauapalli. Laanele järgnev punktitooja oli 13 silma kirja saanud Nikos Persidis.

Liigatabelis paikneb Ethnikos (12-11) kaheksandal kohal, Iraklis (17-6) jätkab kolmandana.