Henri Drell ja Baunach teenisid tabeli seitsmenda üle lausa 22-punktilise võidu

-Henri Drell | SK Fotoart Kilian Schmitt

Saksamaa korvpalli esiliigas pani Henri Drelli koduklubi Baunach Young Pikes kindlalt, 98:76 paika neist seitse kohta kõrgemal asuva Phoenix Hageni.

Baunach võitis esimese veerandaja 31:28, kuid poolajaks leiti end neljapunktilisest kaotusseisust. Kolmanda veerandaja lõppedes taas juhiti 75:71. Viimane neljandik tõotas seega põnevat punkt-punkti heitlust, aga Baunach viskas viimasel kümnel minutil 23 silma vastaste 5 vastu, millega saadi kokkuvõttes suur võit kirja.

Henri Drell teenis ligi kolm ja pool minutit mänguaega, mille jooksul viskas ta 2 punkti (kahesed 1/1, kolmesed 0/1). Lisaks võttis ta ühe lauapalli ja tegi ühe pallikaotuse. Christopher Fowler tõi võitjatele 20 punkti. 16 silma ja 9 lauapalli lisas Louis Olinde. Vastaste eest viskas Dominik Spohr 19 punkti. Alex Herrera toetas omasid 14 punktiga.

Liigatabelis on Baunach (8-21) 16 tiimi hulgas 14. kohal. Hagen (15-14) paikneb seitsmendal tabelireal.