Annika Köster aitas HyPo napi võiduga poolfinaali

-Annika Köster | Hyvinkään Ponteva

Soome naiste korvpalli kõrgliigas alistas Annika Kösteri koduklubi Hyvinkään Ponteva seeria kolmandas mängus Vimpelin Veto 82:78, millega tagati pääs poolfinaali.

HyPo asus juba avaveerandil 24:14 juhtima ja sama suur vahe jäi ka poolajaks. Kolmandal veerandajal pöörasid vastased aga seisu ümber, kui mindi ise kolme punktiga ette. Otsustaval neljandikul olid aga võõrustajad kindlamad ja 25:18 veerandaja võiduga otsustati mängu saatus.

Annika Köster teenis ligi 17 minutit mänguaega ja tõi omadele 8 punkti (kahesed 4/6). Tema nimele jäi ka 6 lauapalli, üks korvisööt, 2 isiklikku viga ja 2 pallikaotust. Henna Salomaa viskas parimana 19 punkti. Vastaste resultatiivseim oli 14 punkti ja 9 lauapalli kogunud Pachiyaanna Roberts.

Poolfinaalis läheb Hyvinkään vastamisi Lappeenranta Catziga. Seeria esimene mäng toimub 31. märtsil.