Annika Köster ja HyPo jäid poolfinaalseerias uuesti kaotusseisu

-Hyvinkään Ponteva | Hyvinkään Ponteva Facebook

Soome naiste korvpalli kõrgliiga play-offis teenis Annika Kösteri koduklubi Hyvinkään Ponteva võõrsil 65:80 kaotuse Lappeenranta Catzilt. Kolme võiduni peetavas seerias on HyPo nüüd 1:2 taga.

Võõrustajad võitsid avaveerandi 23:18, kuid poolajaks oli nende eduseis kahanenud kahele punktile. Kolmanda veerandaja kaotas HyPo uuesti viie silmaga ja viimane neljandik kuulus Catzile 18:10.

Annika Köster teenis 23 minutit mänguaega, mille jooksul viskas 11 punkti (vabavisked 1/2, kahesed 5/10). Tema nimele jäi veel 5 lauapalli ning üks korvisööt, vaheltlõige ja isiklik viga.

Titta-Riina Lepistö lisas samuti 11 silma, 14 punkti tõi Taru Tuukkanen. Võitjate parimad olid Roosa Kosonen ja Aleighsa Welch, kes viskasid mõlemad 15 punkti ning kellest viimane kogus ka 10 lauapalli.

9. aprillil toimub järgmine kohtumine, mille HyPo peab kindlasti võitma, et lootused finaali pääsuks alles jääksid.