Köster ja HyPo alustasid poolfinaalseeriat põhiturniiri võitja vastu kaotusega

-Annika Köster | Foto: Hyvinkään Ponteva Facebook

Soome naiste korvpalli kõrgliigas alustasid Annika Köster ja Hyvinkään Ponteva poolfinaalseeriat põhiturniiri võitja Lappeenranta Catzi vastu 63:77 kaotusega.

Kui avapoolaja võitis põhiturniiril 25 võitu ja vaid 2 kaotust teeninud Catz seitsme punktiga 39:32, siis otsustav hoop anti vastasele kolmandal veerandil, mis võideti 24:11.

25-aastane ja 182 cm pikkune eestlannast ääremängija sai platsile algviisikus ja kogus 25,5 minutiga 5 punkti (kahesed 1/6, vabavisked 3/4), 5 lauapalli, 2 korvisöötu, 2 viga ja ühe pallikaotuse.

HyPo edukaim oli nende liider Taru Tuukkanen, kes sai kirja 16 punkti ja 10 lauapalli. Catzi poolel hiilgas Natalie Day 31 silma ja 10 lauapalliga.

Kolme võiduni mängitava seeria teine kohtumine peetakse Hyvinkään Ponteva koduplatsil 3. aprillil.