Annika Köster ja HyPo võitsid Soome meistriliigas pronksi!

-Hyvinkään Ponteva | Foto: HyPo Facebook

Soome naiste korvpalli meistriliiga 3.-4. koha ainsas mängus alistasid Annika Köster ja Hyvinkään Ponteva 63:59 Tapiolan Honka ning teenisid sellega pronksmedalid.

Avapoolaega kontrollis HyPo, olles esimesel veerandajal 24:14 parem ja poolajale mindi sama suures eduseisus. Vastased tegid aga võimsa kolmanda veerandaja, mis võideti 25:7. Neljapunktilises kaotusseisus olnud HyPo suutis peaaegu samaga vastata, visates 22 silma vastaste kümne vastu ja saadi nii napp võit ka kätte.

Annika Köster pääses 11,5 minutiks platsile ja tõi omadele ühe punkti (vabavisked 1/2, kahesed 0/1). Tema arvele jäi veel 2 lauapalli, 2 pallikaotust ja üks isiklik viga. HyPo parimana tõi 16 punkti Henna Salomaa, Taru Tuukkanen lisas 10 silma ning 16 lauapalli. Vastaste resultatiivseim oli Kiana Johnson 14 punktiga.

Kolme võiduni peetavas finaalseerias kohtuvad Lappeenranta Catz ning Peli-Karhut.