fbpx
Close

INTERVJUU | Annika Köster: sügisel oli meil trenne, kus viis-kuus tüdrukut erinevatel hetkedel nutsid

-Annika Köster | Foto: Siim Semiskar

Tänavuseks Eesti naiste korvpallimeistriks krooniti alles selleks hooajaks kokku pandud TalTech/Nordaidi naiskond. Hispaanlasest peatreeneri Sergio Cubeiro Rico ja abitreeneri Raido Ringmetsa käe all tegi noor naiskond läbi hooaja muljet avaldava arengu ning alistas koduste meistrivõistluste finaalseerias Tallinna Ülikooli 3-0.

Korvpall24 palus finaalseeria otsustavas kohtumises 13 punkti, 17 lauapalli, 4 resultatiivse söödu ja 4 vaheltlõikega võitjate liidriks kerkinud Annika Kösteril kuldmedal kaelas hooajale tagasi vaadata. Aastat tõsise traumaga alustanud Köster rääkis välja, kui tõsiselt naiskonnas trenni tehti ning kui raske paljudel noortel tüdrukutel alguses oli. Aga nii karika kui ka meistritiitli võiduga lõppenud hooaja kulminatsioon oli sellevõrra magusam.

Mõne kogenuma mängijaga tugevdatud noor TalTechi naiskond visati tänavu täiesti tundmatus kohas vette, kuid lõpuks koguti Balti liigas üheksa võitu. Köster on enda sõnul tiimi üle ülimalt uhke ning on hea meelega valmis naiskonda oma kogemuste ja mänguklassiga ka tuleval hooajal abistama. Küll loodab ta, et muutub paremaks see nukker olukord, et meistriliiga tasemel mängis tänavu vaid kaks naiskonda.

scroll to top