fbpx
Close

INTERVJUU | Kristel Rattasepp: Eesti naiste korvpallis võiks veel võistkondi olla, aga mängijaid pole kahjuks kuskilt võtta

-Kristel Rattasepp | Foto: Siim Semiskar

TalTech/Nordaidi naiskond on alustanud Balti liiga hooaega suurepäraselt (hetkel jagatakse seitsme võidu ja kolme kaotusega neljandat kohta – toim.) ning tiimi üheks liidriks on kerkinud 16-aastane tagamängija Kristel Rattasepp. Kõigis kümnes senipeetud põhiturniiri kohtumises väljakul käinud Rattasepp on toonud naiskonna eest keskmiselt 28 mänguminutiga 13,4 punkti, 2,1 lauapalli ja 2,6 korvisöötu. 

Korvpall24 vestles Tallinna Arte Gümnaasiumi 11. klassis õppiva Rattasepaga pikemalt pärast Audentese spordikeskuses toimunud naiste karikavõistluste avamängu, kus TalTech/Nordaid alistas napilt 68:67 Audentese Spordiklubi (Rattasepp viskas tolles mängus 27 minutiga neli punkti – toim.). Kusjuures kogu kohtumise kaare tagant eksinud Rattasepp tabas 6,7 sekundit enne mängu lõppu oma ainsa kolmese, mis aitas ka TalTechi naiskonna lõpuks võidule. 

Intervjuus tuleb muuhulgas juttu sellest võiduviskest, naiskonna heast hooaja algusest, enda õnnestumistest, praegustest treeneritest, tiitlivõitudest ning valikutest õpingute ja korvpallurikarjääri vahel. Küsisime tol momendil neiu käest ka ootusi seoses naiste rahvuskoondisega, kuid intervjuu avaldamise hetkeks said esimesed eesmärgid juba täidetud, kui EM-valikmängus Kreeka vastu tegi Rattasepp debüüdi (21 minutit, 6 punkti ja 4 söötu) ning käis platsil ka teises kohtumises Portugaliga (24,5 minutit, 3 punkti ja 4 lauapalli).

scroll to top