fbpx
Close

INTERVJUU | Janne Pulk: olen need neli kuud Itaalias enda peast peaaegu ära kustutanud

-Janne Pulk | Foto: Siim Semiskar

Eesti naiste korvpallikoondise 22-aastane tagamängija Janne Pulk on tänavu taas kodumaal ennast uuesti üles töötamas, kui liitus meie kõige tugevama klubinaiskonna TalTech/Nordaidiga. Pärast kahte hooaega Saksamaal mullu Itaalia esiliigasse välisklubis tähtsamat rolli püüdma läinud Pulk pidi juba enne eelmise aasta jõule tiimist lahkuma ning otsustas seejärel jääda ennast Eestisse koguma.

Korvpall24 rääkis koondise särgis ametliku statistika järgi 20 kohtumist pidanud Pulgaga Narvas peetud Kaamos Karikavõistluste finaalturniiril, kus TalTechi naiskond sai kaks kindlat võitu ning krooniti tänavuseks karikavõitjaks. Meie intervjuu kangelanna panustas poolfinaalis 9 punkti ning finaalis kogus 11 silma, 4 lauapalli, 3 resultatiivset söötu ja 3 vaheltlõiget.

Janne Pulk rääkis pikemas intervjuus sellest, kuidas on ta TalTechi naiskonnas enda jaoks uue mängustiiliga kohanenud, mis tal eelmisel hooajal Itaalias täpsemalt juhtus, kas vaatamata hiljutisele negatiivsele kogemusele on tal endiselt ambitsiooni ennast piiri taha tõestama minna ning kas see, et ka halvematel päevadel on tal koht koondises olemas, on pigem hea või halb.

scroll to top