fbpx
Close

EESTLASED VÄLISMAAL | Baskonia on võitmatu, Sokk jätkab Kreekas ja Veesaar sai kaaslastelt kiita

-Sander Raieste | Foto: Ekraanitõmmis

Erinevate riikide korvpalliliigad on käimas ning korralik arv eestlasi on mängimas üle ilma laiali. Korvpall24 portaal kajastab käesoleval hooajal meie välismaal mängivate meeste tegemisi nädala kokkuvõtete formaadis ning kuna mängijaid on palju, siis teeme seda mitmes osas. Sel nädalal piirdume kahe looga, kui kõik üliõpilasliigas NCAA mängivad korvpallurid saavad endale eraldi artikli ning ülejäänud Euroopa liigade mehed ja ookeani taga mängiva Henri Drelli mängud paneme kokku omaette looks.

Hispaanias Baskonia ridades mängivate Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi jätkab hiilgavas hoos ning eelmisel nädalal saadi võidud nii Hispaanias kui Euroliigas. Hispaania meistriliigas sai võidulisa ka Matthias Tassi koduklubi Manresa. Hispaania esiliigas sai valusa kaotuse Jaan Puideti leivaisa, aga Rauno Nurgeri koduklubi teenis kindla võidu. Kasper Suurorg ja CB Prat said Hispaania tugevuselt kolmandas liigas võidulisa. 

Eelmisel nädalal sai Henri Drelli koduklubi NBA G Liigas kaks kaotust. Leedus palliv Kristian Kullamäe ja Panevežys said koduses meistriliigas väärt võidu. Iisraelis palliva Siim-Sander Vene leivaisa Jeruusalemma Hapoel teenisid meistriliigas kaotuse ja võidu. Islandi meistriliigas tuli Martin Paasojal ja Reykjaviki IR’il vastu võtta kolmas järjestikune kaotus. 

scroll to top