fbpx
Close

INTERVJUU | Marie Anette Sepp TalTechi edu saladusest: treenerile ei meeldi, kui me jokutame või sörgime

Avatar
-Marie Anette Sepp | (c) Foto: Siim Semiskar

Jõulupühade eelsel nädalavahetusel Tartus peetud karikavõistlustel tõusis oma debüüthooajal kohe troonile TalTech/Nordaidi naiskond, kes alistas finaalis 72:59 Audentese Spordiklubi esinduse.

Kui Korvpall24 portaali jaoks tehtud intervjuus TalTechi korvpalliklubi spordidirektori Gregor Arbetiga juba puudutasime ka naiste karikavõitu, siis on meil veel pakkuda usutlus TalTechi naiskonna kapteni ja põhimängujuhi Marie Anette Sepaga, kes 32 minutiga kogus küll vaid 4 punkti, aga jagas kaaslastele 9 resultatiivset söötu ja tegi 3 vaheltlõiget.

Uurisime juba ka Eesti rahvusnaiskonnas kanda kinnitanud 19-aastaselt Sepalt, mis on olnud vastloodud TalTechi naiskonna edu saladuseks ning mida ta arvab nii enda kui ka kogu Eesti naiste korvpalli tulevikust.

Karikavõit on kotis ja said kaptenina karika vastu võtta. Mis tundega Sa seda tegid?

Väga hea tunne oli seda teha, kuna me väga tahtsime seda võita, olime selle nimel väga palju vaeva näinud ja trenni teinud. Arvan, et TalTechi sats on väga heal teel praegu. Läheme õiget teed pidi.

Loe täispikka artiklit SIIT!


Korvpall24 alustas koostööd Geenius Meediaga ning meie portaali uueks aadressiks on korvpall24.geenius.ee. Loe kolimisest täpsemalt SIIT.

scroll to top
Inline
Inline