Järveläinenilt taas hea mäng ja kaksikduuubel, kuid Plymouth teenis kaotuse

-Joonas Järveläinen | Foto: Siim Semiskar

Suurbritannia korvpalli kõrgliigas ei suutnud Joonas Järveläineni koduklubi Plymouth Raiders teist järjestikust võitu teenida ja võõrsil jäädi 82:95 alla Surrey Scorchersile. Kahe päeva eest oli Plymouth alistanud 87:82 Manchester Giantsi.

Surrey võitis avaveerandi 24:18 ning poolajaks õnnestus neil samuti sama suurt vahet hoida. Kolmanda veerandaja kaotas Plymouth viie ja viimase neljandiku kahe silmaga, mis tähendas kokkuvõttes 13-punktilist allajäämist.

Joonas Järveläinen teenis ligi 30,5 minutit mänguaega ja viskas selle jooksul 14 punkti (vabavisked 2/2, kahesed 6/10, kolmesed 0/6). Eestlane võttis lisaks 10 lauapalli, andis 2 korvisöötu ja tegi 2 isiklikku viga. Stefan Djukic tõi võistkonnale 17 punkti ja 11 lauapalli, võitjate parim oli Tony Hicks, kelle arvele jäi 27 silma, 6 lauapalli ja 8 resultatiivset söötu.

Liigatabelis asub Plymouth (7-22) kümnendal kohal, Surrey (18-12) on neljas.