Siim-Sander Vene ja Varese teenisid vägeva võidu ning liiguvad play-offi kursil

Siim-Sander Vene | Matteo Cogliati/PACIFIC P/SIPA/Scanpix

Itaalia korvpall meistriliigas teenisid Siim-Sander Vene ja Varese kodusaalis magusa, 80:73 Reggio Emilia üle. Varese jaoks oli see viies järjestikune võit ning viimasest 11-st kohtumisest on tiim eestlase abiga võitnud koguni 9.

Varese võitis avaveerandi koguni 28:10, kuid poolajaks oli vahe sulanud kaheksale punktile. Kolmanda veerandaja lõppedes olid võõrustajad isegi nelja silmaga kaotusseisu jäänud, aga viimasel kümnel minutil visati 25 punkti vastaste 14 vastu ning saadi kokkuvõttes seitsmepunktiline võit kätte.

Siim-Sander Vene arvele kogunes 18 mänguminuti jooksul 6 punkti (vabavisked 2/2, kahesed 2/3). Lisaks võttis ta 3 lauapalli, andis 4 korvisöötu ja tegi 5 isiklikku viga täis. Meeskonna parimana tõi Aleksa Avramovic 21 punkti, vastaste eest viskas Julian Wright 17 silma, kes kogus ka 9 lauapalli.

Liigatabelis jätkab Varese (13-13) üheksandal kohal, olles sellega samal pulgal kaheksandal ehk play-off kohal asuva Sassari meeskonnaga. Reggio Emilia (10-15) jätkab 12. tabelireal. Põhiturniiri lõpuni on minna veel neli vooru.