Dzukijal tuli vendade Ballidega mehitatud Vytautase paremust tunnistada

-Alar Varrak | Foto: Siim Semiskar

Leedu korvpalli meistriliigas ei suutnud Alar Varraku juhendatav Alytuse Dzukija võõrsil üle mängida tabeli viimast Prienai Vytautast ning võeti vastu 63:74 kaotus.

Võõrustajad võitsid poolaja 44:31, kuid Dzukija suutis mängus püsida ja kolmanda veerandajaga vahet kahe punkti võrra vähendada. Kumbki meeskond viskas viimasel neljandikul 17 silma ja nii pidi Dzukija kokkuvõttes 11-punktilise ikkagi kaotuse vastu võtma.

Alan Wiggins tõi Dzukija parimana 15 punkti ja 8 lauapalli. Gediminas Žalalis lisas 12 ja võrdselt 10 silma said enda nimele Nikolaos Stylianou ning Paulius Petrilevicius, kellest viimane kogus ka 9 lauapalli. Võitjate resultatiivseimaks kerkis 17 punktiga Edvinas Šeškus, Eigirdas Žukauskas tõi 13 silma. Vendadest Ballidest viskas Liangelo 6 punkti, nooremat venda Lamelot väljakule ei usaldatud.

Kaotusega langes Dzukija (9-22) turniiritabelis eelviimasele ehk üheksandale kohale, sama võitude-kaotuste saldo on ka koha võrra kõrgemal paikneval Kedainiai Nevežisel. Vytautas (7-24) jätkab kümnendal tabelireal.