Alar Varrak aitas Urali hooaja esimese ja suure võiduni

-Alar Varrak | Foto: Siim Semiskar

Alar Varraku juhendatav Jekaterinburgi Ural kohtus teisipäeval Venemaa tugevuselt teises liigas hooaja kolmandas mängus Peterburi Spartakiga ja külaliste üle teeniti 90:67 (19:21, 19:21, 27:11, 25:14) võit.

Urali parimaks kerkis Arturs Ausejs 20 punktiga. James White lisas 15 punkti ja 10 lauapalli, Aliaksandr Semianiuk tõi 14 ja Dmitri Doinikov 12 silma. Sprartaki poolelt viskas Alimdžan Fedjušin 18 punkti.

“Mängisime täna paremini kui kahes eelnevas matšis. Rotatsioon oli suurem ja tegutsesime meeskonnana, mida polnud Vladivostokis ja Južno-Sahhalinskis näha. Lisaks oli meil suurepärane visketabavus (Urali vabavisked 12/18, kahesed 21/34, kolmesed 12/25). Tundsime end hästi, liigutasime palli ja oli hea päev. Saime sel hooajal esimest korda 12 mängijaga arvestada. Varasemalt polnud White’i ja Doinikovi, kellel tihti erinevaid probleeme olnud. Tegutsesime esimesel poolajal piiratud rotatsiooniga, aga teisel poolajal otsustasime seda laiendada. Andsime Kirill Gornajevile ka võimaluse ning tegime õige valiku,” rääkis Alar Varrak Urali kodulehe vahendusel.

Spartak ja Ural on nüüdseks mõlemad kogunud ühe võidu ja kaks kaotust. 25. oktoobril on Ural taas võistlustules, kui koduplatsil võetakse vastu Jaroslavli Burevestnik.