fbpx
Close

Varrakule ja Uralile said hooaja teises mängus saatuslikuks vigastused ja kolmas veerandaeg

-Alar Varrak | Foto: Siim Semiskar

-Alar Varrak | Foto: Siim Semiskar

Alar Varraku juhendatav Jekaterinburgi Ural pidi Venemaa tugevuselt teises liigas teisipäeval võtma vastu hooaja teise kaotuse, kui võõrsil jäädi Vladivostoki Spartak Primorie võistkonnale alla 70:76 (22:17, 18:17, 10:22, 20:20).

Urali resultatiivseim oli Arturs Ausejs 18 punktiga. 14 punki tõid Pavel Afanasiev ning Aliaksandr Semianiuk, kellest viimane võttis ka 10 lauapalli. Võitjate parim oli 22 punkti ja 7 lauapalli kirja saanud Aleksei Vzdõhalkin.

“Alustasime mängu väga hästi. Mängijad olid valmis ja taktika 99-protsendiliselt õigesti valitud. Meeskond tegutses nii, nagu soovisin ja mängijad õnnestusid. Kolmandal veerandajal andsime oma eelise aga käest, ei saanud punkte ning Vladivostok pääses juhtima. See sai kokkuvõttes määravaks. Viimasel veerandajal võitlesime küll tublisti, aga nad olid pidevalt 8-10 punkti võrra ees ja me ei suutnud vajalikel hetkedel viskeid tabada,” vahendab klubi koduleht Alar Varraku mängujärgseid mõtteid.

“Koosseis oli meil samuti õhuke ja see muutis kõik keerulisemaks. Hea võimalus oli võita, aga James White ja Dmitri Doinikov ei saanud kaasa teha ning Pavel Aleksandrov sai kohtumise käigus vigastada, mistõttu suutis ta teisel poolajal vaid paar minutit osaleda. Õnnitlen oma mängijaid, sest nad võitlesid ja andsid endast maksimumi. Tegime head kaitsetööd, kuid 40 minutit ei suutnud vajalikku taset säilitada. Vladivostok oli pisut parem, kellele oli see raske võit, kuid siiski võit.”

Hooaja kolmandas mängus on Ural võõrustamas 22.oktoobril Peterburi Spartakit.

scroll to top