fbpx
Close

Alar Varrak hooaja avamängu kaotuse järgselt: vastane tegi perfektse esituse

-Alar Varrak | Foto: Siim Semiskar

-Alar Varrak | Foto: Siim Semiskar

Alar Varraku juhendatav Jekaterinburgi Ural pidas laupäeval ära Venemaa Superliiga ehk tugevuselt teise liiga uue hooaja esimese mängu, milles tuli võõrsil tunnistada Južno-Sahhalinski Vostok-65 võistkonna 100:77 (23:11, 29:24, 26:23, 22:19) paremust.

Urali parimaks kerkis eelmisel hooajal Riia VEF-i esindanud Arturs Ausejs 21 punktiga. James White lisas 19 silma, 3 lauapalli ja 3 korvisöötu ning 9 punkti sai kirja Aliaksandr Semianiuk. Mullu samuti VEF-i esindanud Jabril Durham viskas võitjate poolelt 23 puntki ning 23 punkti ja 5 lauapalli kogus veel Ilja Sõrovatko.

“Tahan esmalt vastast õnnitleda, kes oli mänguks väga hästi valmistunud ja esimesest minutist peale domineeriti kohtumist. Kõik nende üritused olid edukad: nad olid enesekindlad ja tabasid kõik vabadelt kohtadelt saadud visked. Sellele oli raske millegagi vastata, kui nad iga minutiga kasvatasid oma eelist. Midagi üllatavat polnud, vaid Vostok tegi lihtsalt parema mängu. Nad võtsid rohkem lauapalle, tegid vähem pallikaotusi ja tabasid viskeid parema protsendiga,” rääkis Varrak klubi kodulehe vahendusel.

“Ühtegi muud põhjust pole, mis kinnitaks nende võitu. Nad olid üheselt tugevamad ja see väljendub ka lõppskooris. Läheme nüüd Vladivostoki ja peame valmistuma järgmiseks mänguks, et senised vead parandada. Palun fännidel meid toetada, isegi kaugel olles. See on väga oluline.”

Ural on taas võistlustules 15. oktoobril, kui võõrsil kohtutakse Vladivostoki Spartak Primoriega.

scroll to top