Nurger ja Breogan said Hispaanias hooaja esimese kaotuse

-Rauno Nurger | Foto: Siim Semiskar

Eesti koondise keskmängija Rauno Nurgeri koduklubi CB Breogan sai eile õhtul Hispaania esiliigas kirja hooaja esimese kaotuse, kui võõral väljakul jäädi 76:90 (17:25, 12:23, 24:23, 23:19) alla Palencia korvpalliklubile.

Esimese viie minuti järel oli seis viigis 11:11, kuid poolajavileks oli Breogan taga juba 29:48 ega suutnudki enam kaotusseisust välja tulla.

Vahetusmängijate pingilt alustanud Nurger pääses platsile 20 minutiks, mille jooksul viskas ta 9 punkti (kahesed 3/6, vabavisked 3/4), võttis 3 lauapalli ja tegi ühe vaheltlõike. Lisaks tegid Palencia mängijad tema vastu 4 viga.

Üleplatsimeheks kerkis eestlase meeskonnakaaslane Christian Diaz 17 punktiga. Võitjate resultatiivseimad olid Kevin Larsen ja Daniel Rodriguez, kes mõlemad viskasid 14 punkti.

Hispaania esiliigas pidi kaotuse vastu võtma ka Kristian Kullamäe koduklubi Madridi Real Canoe NC, kes jäi võõrsil 57:79 (17:9, 14:27, 11:25, 15:18) alla Cacerese meeskonnale. Kullamäe eilses kaotusmängus ei osalenud.

Breoganil on nüüd kirjas kaks võitu ja üks kaotus, millega jagatakse 18 meeskonna konkurentsis teist kuni kuuendat kohta. Real Canoe on kaotanud kõik kolm senist mängu ning jätkab nelja viimase seas.