fbpx
Close

Veideman jäi Udine võidumängus koosseisust sootuks välja, Treierilt korralik esitus

Avatar
-Rain Veideman | Foto: Siim Semiskar

Itaalia tugevuselt teises korvpalliliigas Serie A2 juhtus eestlaste jaoks negatiivne sündmus, kui Udine meeskond jättis uue tagamehe lisandumisega pühapäeval Rain Veidemani koosseisust välja ning võõrsil võideti lisaajal 85:79 tabeliliidrit Triestet.

Serie A2 mängudes võib korraga kasutada vaid kahte välismaalast ning sel korral valiti koosseisu ameeriklased ääremängija Kendall Dykes ja uus tagamees Troy Caupain. Just Veidemanile alternatiiviks meeskonda toodud Caupain kogus 43 minutiga 16 punkti. Kyndall Dykes lisas 27 silma.

Õhkkond klubis on muutunud närviliseks, tõdes Veideman eelmisel nädalal Delfile: “Mulle pole otseselt midagi pahasti öeldud, aga selge on see, et uus mees mängib minuga sama positsiooni. Eks näeb, mis juhtuma hakkab.”

Kuigi Veideman jäi koosseisust välja, siis hoidis pühapäeval Serie A2 liigas Eesti lippu 18-aastane ääremängija Kaspar Treier, kes sai korralikult mänguminuteid Montegranaro 65:73 kaotuses Imolale.

Eestlane viskas 17 minutiga 6 punkti (kahesed 0/1, kolmesed 2/5). Veel sai ta statistikasse kirja 5 lauapalli, 4 viga ja ühe pallikaotuse. Marshawn Powell viskas võitjate kasuks 17 punkti ja Lamarshall Corbett lisas 15 silma.

Põhiturniiri lõpuni on jäänud veel üks voor ning Montegranaro (18-11) on liigatabelis neljandal ja Udine (17-12) viiendal kohal.

scroll to top
Inline
Inline