Hea mängu teinud Lilleallik ei suutnud Oskarshamni napist kaotusest päästa

-Janeli Lilleallik | Foto: Mohammad Abdulrahim

Rootsi naiste esiliigas pidid Janeli Lilleallik ja Oskarshamn võõrsil vastu võtma valusa, 51:56 kaotuse Haga Dolphinsilt.

Avaveerand kuulus Dolphinsile 21:12 ning sama suure eduseisuga suunduti ka poolajale. Kolmanda veerandaja lõppedes oli Oskarshamni kaotusseis 36:48 ja alles kohtumise viimasel minutil suutsid külalised vahe kümnest punktist väiksemaks vähendada. Kokkuvõttes tuli siiski vastu võtta napp, viiepunktiline kaotus.

Janeli Lilleallik oli visketabavusega raskustes ja tõi vaid 2 punkti (vabavisked 0/2, kahesed 1/7 kolmesed 0/4), kuid võttis 7 lauapalli, andis 10 korvisöötu ja tegi 6 vaheltlõiget. Kolmel korral kaotas ta palli ja sama palju tegi ta isiklikke vigu.

Võistkonna parimana viskas koguni 32 punkti ja võttis 14 lauapalli Linn Norberg. Ndey Ramou Jeng tegi vastaste poolelt vägeva esituse, saades kirja 12 punkti ja 18 lauapalli, Vanessa Taylor tõi 14 silma.

Turniiritabelis asub Oskarshamn (2-19) kaheksaliikmelises alagrupis viimasel kohal, Dolphins (7-13) jätkab seitsmendana.