fbpx
Close

Alar Varrak ja Ural pidid valusa kaotuse vastu võtma

-Alar Varrak | Foto: Siim Semiskar

-Alar Varrak | Foto: Siim Semiskar

Alar Varrak ja tema juhendatav Jekaterinburgi Ural pidid teisipäeval Venemaa tugevuselt teises liigas taas kaotuse vastu võtma, kui võõrsil jäädi Moskca CSKA duubelmeeskonnale alla 85:92 (22:17, 29:23, 17:29, 17:23).

Aliaksandr Semianiuk oli Urali parim 18 punkti ja 5 lauapalliga. Pavel Afanasiev lisas 16 silma ja 5 lauapalli, Pavel Aleksandrov 14 punkti ning James White 12 punkti ja 9 lauapalli. Võitjate poolelt sai Aleksandr Jeršov 24 punkti ja 5 lauapalli kirja ning Alexander Homenko lisas 14 punkti.

“Hooaeg pole alanud nii, nagu lootsime. Treenerid, mängijad ja kõik klubi liikmed peaksid välja selgitama, miks nii on läinud ja need vead parandama. Teise järjestikuse mängu andsime vabavisete (Ural sai koguni 49 vabaviset, millest realiseeriti vaid 27 – toim.) tõttu ära. Pärast Peterburi Spartakiga mängu nägime treeningul vabavisetega palju vaeva, kuid see ei aidanud. Arvan, et see on seotud psühholoogilise poolega. Mõned liikumised kaitses ei toiminud nii, nagu tahtnuks. CSKA mängis teisel poolajal hästi ja sai kümnepunktilise edumaa kätte, kuid me ei suutnud end kokku võtta,” vahendab Urali koduleht Alar Varraku sõnu.

Uralil on õnnestunud nüüdseks viiest mängust üks võit teenida, CSKA duubel on võitnud kaks mängu ja kaotanud kolm. Järgmise kohtumise peab Ural 8. novembril võõrsil liigatabeli kolmanda tiimi Iževski Kupol-Rodniki vastu.

scroll to top