fbpx
Close

Endise Kalev/Cramo mehe hea esitus Urali järjekordsest kaotusest ei päästnud

-Alar Varrak | LKL TV YouTube

-Alar Varrak | LKL TV YouTube

Venemaa tugevuselt teises liigas oli reedel taas võistlustules Alar Varraku juhendatav Jekaterinburgi Ural ning võõrsil tuli vastu võtta Iževski Kupol-Rodniki võistkonnalt 74:82 (21:23, 16:21, 18:20, 19:18) kaotus.

2016/17 hooajal lühikest aega BC Kalev/Cramos pallinud Alexander Gavrilov viskas Urali parimana 24 punkti. Vadim Koršunov lisas 16 punkti ja 7 lauapalli ning James White tegi kaksikduubli 14 punkti ja 11 lauapalliga. Jevgen Mintšenko oli võitjate resultatiivseim 21 punkti ja 11 lauapalliga. Ural jäi ühtlasi visketabavuses 38% – 47% alla ja lauavõitlus kaotati 28:41 (ründelaud 7:11).

“Kahtlustame, et Pavel Aleksandrovil (19 mänguminutiga tõi siiski 6 punkti ja andis 4 korvisöötu – toim.) on luumurd, kuigi hetkel ei tea kui tõsine tema seis on. Homme või ülehomme oleme targemad. Esimesed 15 minutit ei saanud me pick and roll’iga hakkama ning nemad kasutasid oma võimalused ära. Kui meile meenus, kuidas tuleb kaitses tegutseda, siis muutus ka mängupilt paremaks. Täna polnud ka Aliaksandr Semianiuki (meeskonna üks liidritest piirdus vaid ühe punktiga – toim.) päev. Järgmisel korral mängib ta kindlasti paremini. Teda suutis asendada Vadim Koršunov, kes tegi väga hea mängu,” vahendab Urali koduleht Varraku sõnu.

Ural on kuue mänguga suutnud ühe võidu võtta, Kupol-Rodniki saldo on vastupidine. Järgmine mäng on Uralil 12. novembril, kui Venemaa karika kaheksandikfinaalis võõrustatakse Revda Temp-SUMZ-UGMK tiimi.

scroll to top