Järveläineni 28 punkti vedasid Plymouthi lähikonkurendi vastu võidule

-Joonas Järveläinen | Foto: Siim Semiskar

Suurbritannia korvpalli kõrgliigas lõpetas Joonas Järveläineni koduklubi Plymouth Raiders kolmemängulise kaotusteseeria, kui võõrsil alistati 87:82 Manchester Giants.

Kodumeeskond võitis avaveerandi 27:23, aga poolajaks oli Plymouth nelja punktiga juhtimas. Kolmandal veerandajal suudeti eduseis kasvatada viiepunktiliseks ning seda ka lõpuni hoida, kuigi võõrustajad pääsesid viimasel neljandikul korra vaid punkti kaugusele.

Üleplatsimeheks kerkinud Joonas Järveläinen viskas 34 mänguminuti jooksul 28 punkti (vabavisked 2/3, kahesed 4/8, kolmesed 6/9). Lisaks võttis ta 4 lauapalli, andis 2 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike, kaotas kolmel korral palli ja tegi 3 isiklikku viga. Tre Bowman lisas 23 silma, vastaste parim oli samuti 23 punkti visanud Ingus Bankevics.

Turniiritabelis jätkab Plymouth (7-21) 12 meeskonna seas kümnendal kohal. Giants (3-25) on eelviimane.