Forca Lleida vahetas viimasel veerandajal eduseisu napi kaotuse vastu

-Kregor Hermet | Foto: Siim Semiskar

Hispaania korvpalli esiliigas pidi Kregor Hermeti kodumeeskond Forca Lleida võtma võõrsil vastu valusa, 75:79 kaotuse Tau Castello võistkonnalt.

Võõrustajatele kuulus avaveerand 21:15, poolajaks oli aga Forca Lleida kahe punktiga ees. Kolmanda veerandaja mängisid meeskonnad 23:23 viiki, kuid otsustaval kümnel minutil suutis Tau Castello kaotusseisust välja tulla ja napi, neljapunktilise võidu kätte saada.

Kregor Hermet teenis mänguaega 18 minutit ning viskas 8 punkti (kahesed 1/3, kolmesed 2/3). Lisaks kogus ta 2 lauapalli, tegi ühe vaheltlõike, ühe pallikaotuse ja 2 isiklikku viga. Timothy Bo Derksen oli meeskonna resultatiivseim 17 punkti ja 8 lauapalliga. Võitjatele tõi 25 silma Alfredo Joseph Ott.

Liigatabelis asub Forca Lleida (11-21) 18 tiimi seas 13. kohal. Tau Castello (18-14) jätkab kuuendana.