Mailis Pokk ja Keltern pääsesid järjekordse kindla võiduga poolfinaali

-Mailis Pokk | Foto: Siim Semiskar

Saksamaa naiste korvpalli kõrgliigas jõudsid Mailis Pokk ja Keltern poolfinaali, kui neljapäeval alistati teises veerandfinaalmängus võõrsil Chemnitz 73:53. Esimene kohtumine lõppes samuti Kelterni 84:51 paremusega.

Poolajaks juhtis Keltern seitsme punktiga. Suur vahe tehti sisse kolmandal veerandajal, mis võideti 25:13. Viimasel neljandikul vormistati lõppskoor, kui oldi sarnaselt esimesele veerandajale 13:12 paremad.

Mailis Pokk teenis pea 20 minutit mänguaega, mille jooksul viskas 6 punkti (kahesed 0/3, kolmesed 2/3). Tema nimele jäi veel 3 lauapalli, üks korvisööt, vaheltlõige, viskeblokeering ja pallikaotus ning 3 isiklikku viga.

Amber Orrange tõi Kelterni parimana 15 punkti, vastaste poolelt viskasid võrdselt 14 silma Laura Audere ja Valerie Rose McQuade.