Mailis Pokk ja Keltern alustasid veerandfinaali 33-punktilise võiduga

-Mailis Pokk | Foto: Siim Semiskar

Saksamaa naiste korvpalli kõrgliigas teenisid Mailis Pokk ja Kaltern esimeses veerandfinaalmängus suure, 84:51 võidu Chemnitzi üle.

Keltern oli avaveerandil 15:8 parem ja poolajaks juhiti 14 punktiga. Kolmandal veerandajal ei antud vastasele mingit sõnaõigust ja kasvatati eduseisu veel 20 punkti võrra. Külalised võitsid viimase neljandiku 15:14, kuid selleks ajaks polnud kohtumise võitjas enam kahtlust.

Mailis Pokk teenis ligi 21 minutit mänguaega ning viskas selle jooksul 7 punkti (kahesed 2/3, kolmesed 1/5). Lisaks võttis ta 2 lauapalli, andis 3 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike ja viskeblokeeringu ning sooritas ühe isikliku vea.

Kelterni parimad olid võrdselt 12 punkti toonud Romina Ciappina ning Marina Markovic. Kaotajate poolelt viskas Valerie Rose McQuade 15 punkti. Ayesha Sakeena Barkley lisas 14 ning Laura Audere 13 silma.

Järgmine mäng kahe naiskonna vahel toimub 5. aprillil.