Martin Paasoja viskas Craiova suures võidumängus koguni 34 punkti

-Martin Paasoja | Foto: Siim Semiskar

Rumeenia korvpalli kõrgliiga vahegrupis sai Martin Paasoja koduklubi Craiova jagu Iasi Politehnica meeskonnast, kes alistati koguni 122:59.

Craiova suutis avaveerandi küll 23:26 kaotada, aga edasi domineeriti täielikult mängu. Poolaja lõppedes juhiti 22 punktiga, kolmandal ja neljandal veerandajal visati kokku 64 silma, millega teeniti kokkuvõttes 63-punktiline võit.

Martin Paasoja viibis väljakul pea 29 minutit ning tema arvele jäi meeskonna parimana ja üleplatsimehena 34 punkti (kahesed 8/11, kolmesed 6/11). Eestlane võttis veel 3 lauapalli, andis 4 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike, sooritas 2 isiklikku viga ja kaotas kolmel korral palli.

Võitjatele lisas 29 silma ja 8 lauapalli Ivan Siriscevic. Lamarcus Reed viskas 22 punkti ning 15 punkti ja 14 korvisöötu jäi Ivan Mikulici nimele. Vastaste parimad olid võrdselt 14 punkti toonud Vladislav Solopa ning Matei Cristian Nuna.

Kuueliikmelises nõrgemas vahegrupis (põhiturniiri 7. – 12. meeskond) on Craiova esimesel, Iasi Politehnica neljandal kohal.