Kregor Hermet ja Forca Lleida ei saanud võõrsil lähikonkurendile vastu

-Kregor Hermet | Foto: Siim Semiskar

Hispaania korvpalli esiliigas teenis Kregor Hermeti kodumeeskond Forca Lleida 73:84 kaotuse Cacerese meeskonnalt.

Võõrustajad olid avaveerandil paremad 28:24 ja poolajaks juhiti viie silmaga. Kolmanda veerandajaga kasvatati eduseis 11 punktile ning Forca Lleida ei suutnud viimasel kümnel minutil vahet enam vähendada.

Kregor Hermet teenis kolm ja pool minutit mänguaega, mille jooksul ta punktiarvet ei avanud. Tema arvele jäi üks lauapall ja üks isiklik viga. Võitjate parimana tõi Nikola Rakocevic 22 puntki ja Rolandas Jakstas lisas 18 silma. Külaliste resultatiivseim oli Jarred Abiona Ogungbemi-Jackson 21 punktiga, Timothy Bo Derksen viskas 14 punkti.

Liigatabelis asub Caceres (12-18) 11. kohal, Forca Lleida (11-19) jätkab 13. positsioonil.