Kristian Kullamäe aitas Öttingeri olulise võiduni ja viskas 5 punkti

-Kristian Kullamäe | Foto: Jacob Schröter/Rockets Facebook

Saksamaa korvpalli kõrgliigas teenis Kristian Kullamäe kodumeeskond Öttinger Rockets 98:90 võidu lähikonkurendi Eisbären Bremerhaveni üle.

Rockets haaras avaveerandil 24:20 eduseisus ja poolajaks juhiti 14 punktiga. Vastased suutsid viimaseks kümneks minutiks vahe vähendada kümnele punktile, kuid võõrustajatel õnnestus Bremerhaven kokkuvõttes ohutus kauguses hoida.

Kristian Kullamäe viibis platsil 15,5 minutit ning viskas selle ajaga 5 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 1/2). Lisaks võttis ta 2 lauapalli, andis 2 korvisöötu, tegi 2 vaheltlõiget ning kaotas korra palli.

Retin Obasohan oli Rocketsi parim 25 punktiga. Jerome Randle lisas 18 ja Andreas Obst 16 silma. Kaotajate eest viskasid võrdselt 19 punkti Carl Baptiste ning Johnny Berhanemeskel, kes veel 2015/2016 hooajal pallis Tallinna Kalev/TLÜ võistkonnas.

Liigatabelis jätkab Rockets (5-22) eelviimasel ehk 17. kohal. Bremerhaven (6-20) asub 16. tabelireal.