Himkile südi vastupanu osutanud Kalev/Cramo leppis ikkagi kindla kaotusega

-Erik Keedus | Foto: Siim Semiskar

Kalev/Cramo korvpallimeeskond pidas VTB Ühisliigas play-offi pääsu silmas pidades väga olulise kohtumise võõrsil Moskva Himki vastu, kuid ebaõnnestunud teise poolajaga tuli vastu võtta 85:96 kaotus.

Cramo meeskond reisis Moskvasse ilma Gregor Arbeti ja Martin Dorbekuta. Lisaks neile ei teinud kohtumises kaasa Branko Mirkovic ning mänguaega ei teeninud Madis Soodla. Kaheksa mehega tegutsedes suudeti siiski Himkit surve all hoida ja kuigi avaveerand kaotati 24:20, siis poolajaks juhiti kolme punktiga. Kolmanda veerandaja võitsid võõrustajad aga 28:18 ja viimase neljandiku lõpus oli Himki eduseis juba 22 punkti.

Isaiah Briscoe viskas Cramo eest 28 punkti. 20 silma (kolmesed 6/11) ja 6 lauapalli lisas Erik Keedus, võrdselt 9 punkti tõid Sten-Timmu Sokk ning Janari Jõesaar. Võitjate resultatiivseim oli Charlers Jenkins 28 punktiga (kolmesed 7/8). Sergei Monia viskas 17, Stefan Markovic 13 (andis ka 8 korvisöötu) ning Thomas Robinson 12 punkti (kogus veel 11 lauapalli).

Turniiritabelis jätkab Kalev/Cramo (6-14) eelviimasel ehk 12. kohal, Himki (10-9) on viies.