Hermet ja Forca Lleida vandusid viimasel veerandajal alla tabeli viiendale

-Kregor Hermet | Foto: Siim Semiskar

Hispaania korvpalli esiliigas pidi Kregor Hermeti kodumeeskond Forca Lleida vastu võtma 60:68 kaotuse Club Melilla Baloncesto meeskonnalt.

Forca Lleida võitis esimesed kaks veerandaeg ning poolajale mindi kuuepunktilises eduseisus. Külalised vähendasid kolmandal veerandajal vahe kahele punktile ning viimasel kümnel minutil oldi 21:11 paremad, mille toel võideti kohtumine kaheksa silmaga.

Kregor Hermeti arvele jäi 17 mänguminuti jooksul 9 punkti (kahesed 3/6, kolmesed 1/2). Lisaks võttis ta 6 lauapalli ja tegi 2 isiklikku viga. Meeskonna resultatiivseim oli Jarred Abiona Ogungbemi-Jackson 19 punktiga. Vastastele tõi Mamadou Samb Mbaye 17 punkti.

Turniiritabelis jätkab Forca Lleida (11-20) 13. kohal. Baloncesto (20-11) tiim tõusis neljandale tabelireale.