fbpx
Close

Rakvere alistas põnevusmängus Kalev/Cramo, kuigi Saage jäi nullile

Foto: basket.ee

Foto: basket.ee

Virtuaalses Paf korvpalliliigas võidutsesid esmaspäeval Tartu Ülikool, Rakvere Tarvas ja Tallinna Kalev/TLÜ. Viimastel on turniiritabelis juba kaks võitu, kirjutab basket.ee.

Päeva esimeses kohtumises oli Tartu Ülikool oma e-spordiliiga avamängus 80:56 üle Avis Utilitas Rapla meeskonnast. Võitjate parimana kogus möödunud hooajal tartlaste esindusmeeskonda kuulunud Hannes Saar 35 punkti. Heivo Parrol on samuti Playstationi puldiga sina peale saanud, temalt tuli lisaks 20 punkti ja 22 lauapalli. Rapla resultatiivsemad olid draftist valitud Frederick Kaimberg 19 ja Viktors Iljins 12 silmaga.

Rakvere Tarvas sai napilt, 58:56 jagu BC Kalev/Cramo meeskonnast. Tarva suurim skooritegija oli draftist valitud e-sportlane Hardi Paloots 23 punkti, 19 lauapalli ja 11 resultatiivse sööduga. Egert Haller lisas 10 ja Ragnar Leppikus 19 silma. Cramo parim oli draftivalik Carl Sooär 37 silmaga. Kaspar Kitsing lisas 8 ja Madis Soodla 6 silma.

Õhtu lõpetas Tallinna Kalev/TLÜ ja TALTECHi vastasseisuga, milles esimene teenis suure 93:48 võidu. Karl-Johan Lips klõbistas enda kontosse 28 punkti, 11 lauapalli, 13 söötu ja 5 vaheltlõige. Conrad Sengbusch lisas 26 ja Risto Valge arvele jäi 21 silma. TALTECHi poolelt tõi treener Kris Killing 18 silma.

Mängudega jätkatakse juba kolmapäeval.

scroll to top