Rapla alustas pronksiseeriat Pärnu vastu raske võiduga

-Indrek Kajupank | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliiga 3.-4. koha mängus teenis koduväljakueelist omav Rapla Avis Utilitas 84:77 võidu Pärnu Sadama üle. Kolme võiduni peetavat seeriat juhib Rapla nüüd 1:0.

Tasavägiselt kulgenud kohtumise avaveerand kuulus pärnakatele 22:21. Poolajaks oli aga Rapla kahe silmaga ees. Kolmanda veerandajaga kasvatasid võõrustajad oma eduseisu kaheksale punktile ja kuigi kohtumise viimasel minutil oli vahe ainult viis punkti, suutis Rapla oma edu lõpuni hoida ning seitsmepunktilise võidu noppida.

Rapla parimana viskas 23 punkti Indrek Kajupank. Sven Kaldre lisas 17 ning Devonte Upson tõi 15 silma. Pärnu resultatiivseim oli Saimon Sutt 19 punktiga. Timo Eichfussi arvele jäi 14 silma ning Siim-Markus Post tõi 12 punkti.

Meeskonnad lähevad uuesti vastamisi 16. mail.