fbpx
Close

Sven Kaldre: võidu võtmeks olid need perioodid, mil maa-ala mängisime

-Sven Kaldre | Foto: Siim Semiskar

-Sven Kaldre | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliiga 3.-4. koha mängus teenis koduväljakueelist omav Rapla Avis Utilitas 84:77 võidu Pärnu Sadama üle. Kolme võiduni peetavat seeriat juhib Rapla nüüd 1:0. Võitjate poolel 17 punkti visanud ja 6 korvisöötu jaganud Sven Kaldre tõi välja õnnestunud mängu maa-ala kaitses.

“Järjekordselt see periood, kui me maa-ala mängisime, oli see võti. Võib-olla tahtsime seda võitu ka natukene rohkem kui nemad,” sõnas Kaldre Korvpall24.ee portaalile vahetult pärast mängu venitusharjutusi tehes.

Tempokal ja korviderohkel avapoolajal näitasid mõlemad tiimid korralikku ründemängu, kuid eriti paistsid silma pärnakad oma tabavate kaugvisetega. Kaldre sõnas: “Me tulime natuke valede meeste pealt ära, aga nad viskasid ka esimesel poolajal hästi, pole midagi öelda. Võib-olla see oli meile väike üllatus.”

Rapla meeskonna jaoks olid tänases kohtumises üleval mitmed ohumärgid, kui Nolan Cressler oli vahetuspingil olles pidevalt põrandal pikali ning füsioterapeut masseeris tema probleemset selga. Lisaks sai kohe mängu alguses löögi vastu jalga tagamees Dominique Hawkins ja teisel poolajal käis ka Sven Kaldre füsio juurest läbi ning tal teibiti hüppeliiges kinni.

Kaldre on kindel, et meeskond suudab pisitraumadest üle olla: “Mängime nende vigastega ning pingi pealt on ju abi ka tulemas. Ma ei näe siin mingit probleemi – tulevad teised ja täidavad selle koha ära.”

Seeria kolib kolmapäeval nüüd Pärnusse ning sealt kerget matši tagamees ei oota: “Eks Pärnu tuleb veel kõvemini meile peale kui täna ja nende saal on natukene ebamugav. Peame tõenäoliselt mõned täpsustused tegema ja hakkame niimoodi vastu nagu vähegi oskame.”

Kas seeria tuleb kolme mänguga ära? “Ma ei taha hakata mitte midagi ennustama. Ma sooviks küll, et see seeria lõppeks laupäeval ära.”

scroll to top