Poolajaks juhtinud Udine alustas veerandfinaalseeriat napi kaotusega

-Rain Veideman ja Kaspar Treier | Foto: Udine Facebook

Itaalia korvpalli esiliiga veerandfinaalis pidi Rain Veidemani kodumeeskond Udine võõrsil tunnistama Casale 83:81 paremust. Kolme võiduni peetavas seerias on Udine nüüd 0:1 kaotusseisus.

Kohtumist alustasid paremini külalised, kui võideti avaveerand 18:15 ning poolajale siirduti kümnepunktilises eduseisus. Casale mängis kolmanda veerandajaga tagasi aga neli punkti ning viimasel neljandikul mindi ka juhtima. Kaks sekundit enne lõppu oli Udine kaotusseis 81:82, kuid seejärel tuli teha vastastele viga ning kokkuvõttes enam ise korvini ei jõutud.

Rain Veideman Udine koosseis ei kuulunud. Kyndall Dykes oli tiimi resultatiivseim 23 punktiga. 15 silma lisas Troy Caupain. Võitjate parimana viskas 17 punkti Jamarr Sanders. 16 silma jäi Niccolo Martinoni nimele.

Võistkonnad lähevad taas vastamisi 16. mail.