Varese kaotas viimase sekundi viskest ning jäi veerandfinaalis raskesse seisu

-Siim-Sander Vene | Foto: Courtesy of Pallacanestro Varese

Itaalia korvpalli meistriliiga veerandfinaalseerias tuli Siim-Sander Vene koduklubil Varesel võtta taas vastu kaotus, kui võõrsil jäädi 75:77 alla Bresciale. Kolme võiduni peetavas seerias ollakse nüüd 0:2 taga.

Avaveerand kuulus Varesele 22:14 ja poolajaks suudeti hoida kolmepunktilist eduseisu. Kolmanda veerandajaga mindi 60:53 ette, aga Brescia suutis ikkagi mängus püsida ning 75:75 seisult algas kohtumise viimane rünnak ja võõrustajate käes oli ühtlasi ka pall. Viimasel sekundil tabaski Marcus Landry lähiviske ning Brescia noppis magusa võidu.

Siim-Sander Vene mängis 35 minutit ja viskas 18 punkti (vabavisked 4/4, kahesed 4/5, kolmesed 2/7). Lisaks võttis ta 7 lauapalli, tegi 3 vaheltlõiget, andis 3 korvisöötu ja tegi 5 isiklikku viga täis. Meeskonna parimana tõi 20 silma Aleksa Avramovic. Võitjate resultatiivseim oli David Moss 17 punktiga.

Seeria kolmas mäng toimub 16. mail Varese kodusaalis.