fbpx
Close

Egert Haller: olen paari Eesti liiga treeneriga oma tulevikuplaane arutanud

-Egert Haller | Foto:Siim Semiskar

-Egert Haller | Foto:Siim Semiskar

Tänavusel hooajal BC Valga/Valka Maks&Mooritsa ridadesse kuulunud ja nii Eesti kui ka Läti meistrivõistlustel kaasa löönud Egert Halleril on ees ootama tegus suvi. Uueks hooajaks kindlaid plaane veel paigas pole, aga 23-aastane viskav tagamees on enda kallal tööd tegemas ka järgmisel paaril kuul.

Eestis Valga poolfinaali ei pääsenud ja tunnistati seerias Pärnu Sadama 3:1 paremust. Tiheda mängugraafiku kiuste mängiti ka Läti liiga veerandfinaali BK Ogre vastu, kus vastane näitas kokkuvõttes 3:0 üleolekut. “Hooaeg oli mulle üldpildis väga positiivne. Esmakordselt sain tiimis mängida tähtsat rolli ning hooaja vältel kogemusi omandada ja taktikalise poole pealt end arendada. Usun, et Valga võistkond tegi sel hooajal professionaalsuse mõttes sammu edasi, kuigi miinimumeesmärk jäi täitmata. Kindlasti jääb kripeldama, et kummaski liigas nelja hulka ei suutnud tulla,” vaatas Haller hooajale tagasi.

Paljude heade esitustega piirilinna meeskonnas silma paistnud Haller on eesmärgiks võtnud veelgi samm edasi teha. “Maikuus puhkan paar nädalat, sest hooaja lõpus koormasin oma keha natuke üle. Kuu teises pooles reisin tüdruksõbrale Ameerika Ühendriikidesse külla, kus juba juuni algul toimub kahenädalane treeninglaager. Lisaks üritan kindlasti suvel füüsilist poolt arendada jõusaalis ja staadionil treenides.”

“Lisaks sellele avanes mul võimalus ühele kõrgetasemelisele Euroopa korvpallurile juulis paariks nädalaks treeningpartneriks olla. Nime ei taha veel avaldada enne, kui see pole sajaprotsendiliselt kindel. Tegu on aga väga kõrge klassi Baltikumi mehega,” mainis sel hooajal Alexela korvpalli meistriliigas keskmiselt 10,9 punkti visanud mängija. Korvpall24 portaali spekulatsiooni kohaselt võiks siinkohal tegemist olla Läti koondise vanameistri Janis Blumsiga.

Haller esialgu ei osanud öelda, millises meeskonnad ta uuel hooajal jätkab. Valgaga kokkulepet hetkel pole, kuid huvi on Eestist tuntud ning augustikuu kuulub tema sõnul juba puhtalt klubi ettevalmistusperioodi jaoks. “Hooaja keskel sõlmisin agendilepingu Marten Lombiotsaga Kokkuta Management’ist. Seega, kui on kuskilt huvi või reaalselt mõni pakkumine, siis ilmselt tema kaudu see info minuni jõuab.”

“Hetkel tean, et kaks Eesti liiga klubi on mu vastu huvi üles näidanud. Kahjuks nimesid välja öelda ei saa, sest selleks on veel vara. Olen lühidalt mõlema treeneriga tulevikuplaane arutanud,” täpsustas Haller.

scroll to top