fbpx
Close

Rapla mänedžer vastase valimisest: selliseid jutte pole mõtet kuulatagi

-Jaak Karp | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliigas teenis Pärnu Sadam võõrsil 80:73 võidu Rapla Avis Utilitase üle ning kindel on see, et Rapla saab põhiturniiril kolmanda koha ning läheb play-offis vastamisi Tallinna Kaleviga. Rapla mänedžer Jaak Karp kinnitas, et vandenõuteoreetikute jutud võimalikust vastase valimisest ei vasta kindlasti tõele.

“Tahaksin öelda, et Pärnul oli rohkem seda võitu vaja, aga samas ei taha sellega jälle ise nõus olla. Iga mäng on ju vaja endal võita, kas sellest siis midagi oleneb või ei olene. Oluline on enne play-off seeriat võimalikult hästi mängida, selles mõttes on kahju,” kommenteeris Karp kaotust intervjuus Rapla Facebooki lehele.

Mänedžer kinnitas, et nemad enda jaoks play-offi vastast valima ei hakanud: “Me ei ole seda kunagi teinud ja ei hakka tegema ka, see on selge. Selliseid jutte pole mõtet kuulatagi. Igal juhul läksime me võitma.”

Vaid kuus minutit sai Pärnu vastu väljakul viibida tagamees Nolan Cressler ning traumaga jäid eemale ka Indrek Kajupank ja Gregor Ilves.

“Indreku probleemi ma ei tea piisavalt hästi, aga Nolanil on seljaprobleem, mis kogu aeg on olnud, aga nüüd enne põhiturniiri lõppu välja löönud. Kahjuks Gregori suhtes pole häid uudiseid. Oleme otsustanud tema ravida terveks, et ta saaks suvest võtta maksimumi,” selgitas Karp.

Karp kinnitas, et kuigi viimane põhiturniiri mäng Tallinna Kalevi vastu enam midagi ei tähenda, siis tuleb minna Raplal seda täiega mängima, kuna play-offiks atra seada väga kaua ei anta.

scroll to top