fbpx
Close

Rapla tagaliinistaar meeskonda pronksiseerias aidata ei saa, ees ootab operatsioonilaud

Avatar
-Brandon Childress | Foto: Siim Semiskar

Reedel ehk täna Raplas algava Eesti korvpalli meistriliiga pronksiseeria eel sai Rapla Avis Utilitase meeskond väga nukra uudise, kui nende ameeriklasest tagamängija Brandon Childressi jaoks on hooaeg vigastuse tõttu lõppenud.

Põhiturniiri lõpus vasaku jala põlve vigastanud mängumehe olukord taastus poolfinaalseeria jooksul, kui põrutusest saadud turse leevenes ja kõik möödus ehmatusega.

Pärnu Sadamaga peetud seeria viimases kohtumises juhtus aga intsident, kus mängijate kokkupõrkel sai Childress löögi paremasse põlve. Valulikus põlves leiti MRT uuringute käigus lahtine kõhre tükk, mis vajab kirurgilist sekkumist.

Ida-Tallinna Keskhaigla ortopeedide abil võeti vastu otsus, et Childress naaseb kodumaale ja läheb operatsioonile oma koduülikoolis Wake Forestis. Tagamees lahkub meeskonna juurest saabuva esmaspäeva varahommikul ehk ta saab kahes esimeses pronksimängus meeskonda pingilt toetada.

24-aastane ja 182 cm pikkune Childress mängis Rapla eest 21 kohtumist ning Paf Eesti-Läti liigas olid tema keskmisteks numbriteks 22,8 punkti, 4 lauapalli, 3,9 resultatiivset söötu, 2,3 vaheltlõiget ja keskmiselt 2,1 tabatud kolmepunktiviset mängus. Eestikatel tõi ta keskmiselt 17,4 silma, 4,1 lauapalli, 4,8 söötu, 1,3 vaheltlõiget ja 1,6 kolmest.

Rapla Avis Utilitas ja Rakvere Tarvas alustavad pronksiseeriat reedel kell 18.00 Raplas.

scroll to top
Inline
Inline