fbpx
Close

Raskest seisust auga välja tulnud Priit Vene: nüüd on nädal meeste ravimisele ning ettevalmistusele

-Priit Vene | Foto: Siim Semiskar

-Priit Vene | Foto: Siim Semiskar

Tartu Ülikool lõpetas Eesti-Läti korvpalliliiga põhiturniiri mänguga Jurmalas sealse tiimi vastu. Tartlastel õnnestus võtta väga väärtuslik 95:89 võit ja kindlustada sellega endale nii Eesti-Läti liiga kui koduse meistriliiga kohamängudeks hea asetus. Tänase mängu sangariteks kerkisid Kregor Hermet ja Arnas Velicka vastavalt 34 ja 33 punktiga, mehed tabasid kahe peale 13 kaugviset.

Tartu Ülikooli peatreener Priit Vene hinnangul hakkas asi sujuma siis, kui kaitses distsipliinist kinni hoidma hakati: “Alguses tegime kaitses vigu ja vastased said oma kaugvisked ära panna. Kui platsil hakati kaitsedistsipliinist kinni pidama, siis hakkas endal ka paremini välja tulema ja tuli lõpuni välja.”

“Võtsime selle riski, et mõned mehed kukuvad viie veaga välja, aga see õigustas ennast. Võiduga saime Eesti-Läti liigas kuuenda ja koduse liiga jaoks kolmanda asetuse. Eks näis, kes eestikatel lõpuks vastu tuleb,” lisas tartlaste juhendaja klubi pressiteate vahendusel.

“Nüüd on nädal meeste ravimisele ning ettevalmistusele, siis mängime kaks veerandfinaalmängu Kalev/Cramoga ja vaatame mis seisus nende järel oleme,” vaatas Priit Vene tulevikku.

Üks päevakangelastest Kregor Hermet sõnas pärast mängu: “Väga magus võit. Kogu meeskond oli mänguks valmis ja keskendunud. Eile õhtul oli küll raske, aga teadsime, et täna on oluline mäng ja ei lasknud sellest ennast morjendada.”

Tartu Ülikool kohtub veerandfinaalis BC Kalev/Cramoga, kes pidi leppima Eesti-Läti liiga põhiturniiril kolmanda kohaga.

scroll to top