fbpx
Close

Rauno Nurger: Maxhuni peatamisega oli raskusi, aga õnneks Lewis ja Keene panid päris palju hullu

-Rauno Nurger | Foto: Siim Semiskar

-Rauno Nurger | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond teenis esmaspäeval Pärnu spordihoones klubi ajaloo 12. meistritiitli, kui kohalik Pärnu Sadam mängiti finaalseeria neljandas kohtumises üle 96:70 (21:22, 32:25, 21:12, 22:11) ja võideti seeria 3-1.

Läbi hooaja Kalevis ameeriklase Devin Thomase kõrval teise tsentri rolli täitnud Rauno Nurger tõi hooaja viimases kohtumises 21 minutiga 6 punkti ja 2 lauapalli ning oli oma esimese Eesti meistritiitli ja üldse kogu hooaja üle väga õnnelik.

“Päris sõnatu hetkel,” lausus Kalev/Cramo mängija Rauno Nurger ERR-ile. “Ma ei ole isegi noorteklassis veel Eesti meistriks tulnud. Olen üle seitsme aasta Eestis ja võtta kolm karikat – karikavõistlused, Eesti-Läti liiga ja nüüd Eesti liiga – väga rahul olen hooajaga!”

Nurger kiitis loomulikult ka südikalt mänginud vastaseid ning oma meeskonnakaaslasi: “Müts maha nende (Pärnu -toim.) ees! Tegid väga head mängu, esimene mäng läks meil täiesti käest ära. Lõpuks saime kaitse ka natuke tööle. [Edon] Maxhuni peatamisega oli raskusi, aga õnneks [Chavaughn] Lewis ja [Marcus] Keene panid päris palju hullu.”

Loe edasi ja vaata videot ERR-i spordiportaalist…

scroll to top