fbpx
Close

Rauno Nurger üllatuskaotusest: õhtul vaatame filmi üle ja igaüks teeb oma järeldused

Avatar
-Rauno Nurger | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli meistriliiga hooaja kulminatsioon ehk finaalseeria algas korraliku üllatusega, kui põhiturniiri teisena lõpetanud Pärnu Sadam sai avakohtumises võõrsil 81:76 jagu suurfavoriit BC Kalev/Cramost.

Kaheksamehelise rotatsiooniga mänginud Kalev/Cramol on puudu mitmed põhimehed nagu näiteks Sten Sokk, Kregor Hermet, Maurice Kemp ja Janari Jõesaar, kuid sellele vaatamata peaks tänavu Paf Eesti-Läti liiga võitjaks kroonitud Kalev eestikate finaalis suursoosik olema. Esimeses kohtumises tõmbasid pikema kõrre pärnakad.

“Õhtul vaatame filmi üle ja igaüks teeb oma järeldused. Raske öelda, miks mäng ära läks, mingid momendid jäid kaitses kripeldama, kus ka ise tegin lolle otsuseid,” rääkis Kalev/Cramo kasuks 13 punkti visanud ja 6 lauapalli hankinud Rauno Nurger ERR-ile.

“Pärnul on head võitlejad, lähevad hästi lauda ja on väga distsiplineeritud. Peame oma mängu mängima ja ära võitma. Ma usun, et see mõjub kõigile väga hästi, keegi pead norgu ei lase. Usun, et paljud said siit motivatsiooni juurde. Teeme oma järeldused, aga alla kindlasti ei anna,” lisas Nurger.

Loe edasi ja vaata videot ERR-i spordiportaalist…

scroll to top
Inline
Inline