fbpx
Close

Siim-Markus Post pärast avavõitu Valga üle: pilvedesse ei tohi tõusta

Avatar
-Siim-Markus Post | Foto: Siim Semiskar

Pärnu Sadama meeskond alustas Alexela korvpalli meistriliiga veerandfinaalseeriat BC Valga-Valka Maks&Mooritsa vastu 93:85 võiduga. Veel kolmanda veerandaja keskpaigas juhtis Valga 66:54, kuid koos tugeva viimase veerandajaga suutsid pärnakad paremad olla.

“Mängisime teisel poolajal võistkondlikumalt ja sundisime neid mängima rohkem üks-ühe vastu. Sealt see vahe lõpuks ka sisse tuli,” ütles üleplatsimehena 28 punkti visanud Siim-Markus Post Korvpall24.ee portaalile. “Väga suurt energiat andsid meile Pärnu fännid, keda oli pool tribüüni täis ja kes tegid palju lärmi.”

Posti sõnul oldi Valga tugevate külgedega kursis, kuid kaitses tuleb Pärnul rohkem juurde panna. “Valga ei üllatnud meid millegagi, nad panid lihtsalt rasked, üle käte, visked ära. Lõpuni nad ei suutnud nii visata. Kaitses on meil ikka väga palju arenemisruumi. 85 punkti neil visata lasta on liiga palju.”

Küsimusele, kas selle võidu pealt on nüüd kergem kodumängule minna, vastas tagamängija: “Eks ikka on hea koju mängima tulla, kui võit on all, aga ei tohi pilvedesse tõusta. Kodumäng on ülioluline!”

scroll to top
Inline
Inline