fbpx
Close

Siim-Markus Post valusast kaotusest liidri vastu: pick and roll kaitse oli läbikäiguhoov

-Siim-Markus Post | Foto: Ekraanitõmmis

OlyBet Eesti-Läti korvpalliliigas tihedas tabeli keskosas viimaste play-off kohtade nimel heitlev Pärnu Sadama meeskond andis pühapäeval korraliku lahingu liiga liidrile BK Ventspilsile (21-1), kellele jäädi alla alles matši lõpuhetkedel 72:82 (17.12, 17:22, 20:30, 18:18). Pärnakate tagamees Siim-Markus Post oli pärast matši ilmselgelt pettunud.

“Muidugi tulime võitma. Neil oli eile ka mäng (Ventspils alistas laupäeval Tallinna Kalev/TLÜ 84:65 – toim.) ja me teadsime, et nad pole nii värsked. Läksime alguses agressiivselt peale ja saime ka kerge edu, kuid omad rumalused… meil mõõnad käivad liiga tihti – nende pealt nad elasid. Lõpus oli nende klass veidi parem ja selle pealt see -10 tuligi,” rääkis pettunud Post Pärnu esindusmeeskonna Facebooki lehel avaldatud videointervjuus.

Veel 4,5 minutit enne kohtumise lõppu (videos öeldakse ekslikult 1,5 minutit – toim.) olid pärnakad taga vaid kolme punktiga – 68:71 ning Läti tippklubi peatreener Roberts Štelmahers oli sunnitud võtma time out’i. Posti sõnul ergutas Pärnu peatreener Heiko Rannula oma mehi kaitses stopi saama ning joonistas ka rünnakule liikumise valmis.

“Aga rünnak meil ebaõnnestus ja kaitses lühike tagamees (Aaron Johnson – toim.) tegi, mis tahtis. Sinna see läks,” meenutas oma tiimi parimana 17 punkti visanud Post kohtumise lõpuminuteid. “Kogu mäng oli pick and roll kaitse meil läbikäiguhoov.”

Pärnu Sadam (9-13) tuleb uuesti väljakule juba kolmapäeval, kui kodusaalis võõrustatakse BC Valga-Valka/Maks&Mooritsat (6-14).

scroll to top